همه چیز درباره خرید گوشی قسطی با سفته

مدیر سایت
7 مهر 1401
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
خرید گوشی قسطی

خرید گوشی قسطی با سفته

با گران‌تر شدن هرچه بیشتر گوشی و سخت‌تر شدن روز به روز خرید گوشی به صورت نقد، بسیاری از افراد به سوی بهترین روش برای خرید گوشی قسطی با سفته یا با چک روی آوردند. خرید گوشی قسطی، یکی از خدمات والاتل است که به مشتریان این امکان را خواهد داد تا گوشی مورد نظر خود را به صورت قسطی و با پرداخت ماهانه اقساط خریداری نمایند.

در این مقاله قصد داریم تا به طور کامل در مورد چگونگی خرید گوشی قسطی با سفته و چک از مجموعه والاتل را برایتان توضیح دهیم و علت برتری این مجموعه برای خرید گوشی قسطی را بازگو کنیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

والاتل و خرید گوشی قسطی

همانطور که در ابتدای صحبتمان نیز اشاره کردیم، یکی از روشهای خرید گوشی از والاتل، خرید گوشی قسطی است. اما همانطور که احتمالاً می‌دانید، در والاتل نیز درست همانند هر مجموعه دیگری، خرید گوشی قسطی با سفته یا چک، طبق شرایطی امکان پذیر خواهد بود. با توجه به اصلی‌ترین هدف این مجموعه مبنی بر احترام به مشتری، والاتل، بهترین روش خرید گوشی قسطی را برای مشتریان خود فراهم نموده است.

چگونگی خرید گوشی قسطی با سفته از والاتل

برای آنکه بتوانید از والاتل گوشی قسطی بخرید، این امکان برای شما فراهم شده است تا از مجموعه ازکی وام، اعبتار گرفته و سپس اقدام به خرید گوشی قسطی نمایید. به این ترتیب، خواهید توانست تا بدون نیاز به مراجعه به بانکها و ماندن در صفهای طولانی دریافت وام، در صورت واجد شرایط بودن، از ازکی وام، اعتبار دریافت کرده و با آن اعتبار اقدام به خرید گوشی قسطی از والاتل نمایید. اما آیا در این روش، امکان خرید گوشی قسطی با سفته نیز امکان پذیر است؟

خرید گوشی قسطی از والاتل

همه چیز درباره ازکی وام

ازکی وام، مجموعه‌‎ای است که امکان خرید گوشی قسطی با چک یا سفته از والاتل را برای شما فراهم خواهد کرد. این مجموعه با انجام 5 مرحله،اعتبار مورد نیاز شما برای خرید گوشی قسطی را فراهم نموده و به این ترتیب خواهید توانست تا بدون پیش پرداخت، از دم قسط و به صورت 12 ماهه، گوشی قسطی بخرید.

چطور از ازکی وام برای خرید گوشی قسطی اعتبار بگیریم؟

همانطور که گفتیم، برای خرید گوشی قسطی از والاتل، این راه حل برای شما فراهم شده است تا از ازکی وام، اعتبار گرفته و سپس اقدام به خرید گوشی قسطی کنید. از همین ابتدا تا رسیدن به اعتبار مورد نظر شما برای خرید گوشی قسطی با سفته و چک، تنها 5 قدم فاصه خواهید داشت. این 5 قدم، مراحلی هستند که به شما این امکان را خواهند داد تا خرید گوشی از دم قسط، 12 ماهه و بدون پیش پرداخت را تجربه نمایید.

خرید گوشی قسطی

1. ثبت نام در سایت

اولین مرحله برای دریافت اعتبار از ازکی وام به منظور خرید گوشی قسطی از والاتل، ثبت نام در سایت ازکی وام است. در این مرحله، شما باید اطلاعات هویتی خود را به درستی کامل نموده و تعداد قسطهای مورد نظر خود را انتخاب کنید.

2. اعتبار سنجی بانکی

پس از تکمیل اطلاعات هویتی و ثبت نام در سایت، از طریق شماره تلفن همراه شما که حتماً باید به نام خودتان باشذ، اعتبارسنجی حسابهایتان انجام خواهد شد. در این مرحله، باید مبلغ 10 هزار تومان پرداخت کنید تا اعتبارشنجی انجام شود. در این مرحله، میزان خوش حسابی شما و عدو وجود اقساط عقب افتاده‌تان بررسی خواهد شد.

3. بارگذاری مدارک مورد نیاز

پس از پایان اعتبارسنجی در صورتی که چک برگشتی یا اقساط عقب افتاده نداشته باشید، از طریق مجموعه به شما اطلاع داده می‌شود تا مدارکتان را بارگزاری نمایید. یکی از مدارک مورد نیاز شما، عکس یک چک سفید است که به نام خودتان باشد. این چک، به این علت بارگذاری خواهد شد تا مجموعه بتواند استعلام دسته چک شما را سریعتر انجام دهد.

4. امضای قرارداد و تحویل مدارک

پس از انجام تمامی مراحل ذکر شده، در صورت تایید تمامی مراحل ذکر شده، از طریق مجموعه به شما اطلاع داده شده و نماینده ازکی وام جهت امضای قرارداد و دریافت چک به شما مراجعه خواهد کرد.

5. دریافت اعتبار و خرید

پس از مدت زمان کوتاهی از امضای قرارداد، شما اعتبار مورد نیاز خود را دریافت کرده و می‌توانید به روشی که خودتان در ابتدای مسیر انتخاب کردید، اقدام به خرید گوشی قسطی از والاتل نمایید.

پس از دریافت اعتبار، چه کنیم؟

اعتبار شما در یک کارت اعتباری در اختیارتان گذاشته می‌شود. در این مرحله می‌توانید به سایت والاتل مراجعه نمایید، در سایت ثبت نام نموده و اقدام به خرید گوشی قسطی از والاتل، با اعتباری که از ازکی وام دریافت کردید، نمایید. در این مرحله، دیگر نیازی به پرداخت هیچ مبلغی نبوده و روش پرداخت اقساط شما به همان ترتیبی خواهد بود که خودتان در اولین مرحله ثبت نام در ازکی وام، انتخاب نموده‌اید. به این ترتیب، بدون پیش پرداخت، به صورت از دم قسط و با اقساط حداکثر 12 ماهه، اقدام به خرید گوشی قسطی از والاتل نموده‌اید.

چرا خرید گوشی قسطی از والاتل را پیشنهاد می‌کنیم؟

تا اینجای صحبتمان متوجه شدیم که می‌توانیم برای خرید گوشی قسطی با سفته یا چک، به والاتل مراجعه کنیم. فهمیدیم که از طریق مجموعه ازکی وام، می‌توانیم اعتبار مورد نیاز برای خرید گوشی قسطی از والاتل را دریافت نموده و بدون نیاز به پیش پرداخت و با اقساط 12 ماهه، خرید گوشی قسطی را انجام دهیم. اما سوال اینجاست که چرا والاتل؟

والاتل، مجموعه‌ای است که با ایجاد امکان بررسی کامل محصول پیش از خرید و ارائه مشاوه تخصصی، خرید اینترنتی گوشی را مانند خرید حضوری، لذت بخش و در عین حال ساده کرده است. ضمانت اصالت کالا، ضمانت قیمت، ارسال سریع، امکان پیگیری بسته‌های پستی و ایجاد امکان خرید گوشی قسطی با سفته یا چک توسط این مجموعه، آن را به بهترین انتخاب برای خرید لوازم دیجیتال تبدیل نموده است. برای کسب اطلاعات کامل‌تر، می‌توانید به سایت والاتل مراجعه نموده و یا از طریق شماره‌های تماس، با کارشناسان متخصص والاتل در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.